хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon

Що ми робимо

Будуємо Сімейні кімнати
У Сімейних кімнатах Рональда МакДональда українські родини, услід за родинами в 62 країнах світу, отримують змогу відпочити, поїсти, приділити час спілкуванню та грі з дитиною.

Головне, що дають родинам Сімейні кімнати Рональда МакДональда, — це можливість бути поруч, не залишати свою малечу без сімейного тепла й любові. Тут панує затишок і турбота. А ще народжується сила, здатна подолати негаразди.
детальніше
Навчаємо лікарів
Фундація Дім Рональда МакДональда не тільки відкриває Сімейні кімнати. Наша мета масштабніша: ми є партнерами й менторами для лікарів. Ми долучаємося до змін у системі охорони здоров’я та допомагаємо медпрацівникам впроваджувати найкращі світові практики заради здоров’я дітей.

Для цього щороку проводимо навчальні конференції, котрі складаються із серії практичних сесій від ключових спікерів, дискусій та розгляду кейсів, під час яких учасники відпрацьовують конкретні завдання та інструменти втілення сімейно-орієнтованого підходу.

Окрім конференцій, у нашій програмній діяльності заплановані тренінги, навчальні поїздки та дослідження.
детальніше
Поширюємо знання
Ми взяли на себе просвітню місію — допомогти медичній спільноті змінити підхід у ментальності та практиці лікування: щоб у центрі уваги був пацієнт разом зі своєю родиною. Ми це називаємо сімейно орієнтованим підходом у медичному догляді.

Аби поділитися з медпрацівниками практичними навичками організації в лікарні дружнього до сім’ї простору, ми створили та постійно оновлюємо відеокурси за участі міжнародних і вітчизняних фахівців.
детальніше

Зв’яжися з нами

Якщо в тебе виникли питання, ми залюбки дамо на них відповіді