хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
100 гривень щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
icon
icon
Обери суму допомоги
icon щомісяця
чи
icon разово
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн

25 числа кожного місяця ми здійснюватимемо платіж

icon
100 грн щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
Кому нам завдячувати:
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок

Кімната у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні

img
Кімнату відвідали
24 436  гостей
img
прийняти душ
img
випити гарячого та приготувати їжу
img
попрати речі
img
розважитися з дитиною в ігровій зоні
img
відпочити з дитиною
img
скористатись iнтернетом
img
img
img
img
img
img
img
img
img
Про кімнату
Кімната у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні
Сімейна Кімната у Вінницькій дитячій лікарні облаштована у відділенні черепно-лицьової хірургії, поруч з операційним блоком та біля онкогематологічного відділення. Тут перебувають пацієнти з найважчими діагнозами в лікарні. Але дружня атмосфера домашнього тепла та затишку, а також усі зручності для відпочинку та комфортного перебування дають змогу рідним маленьких пацієнтів та й самим малюкам відчувати турботу один одного та проводити разом час.

Скільки гостей прийняли

img
24 436

Вдячні родини

img
img
img

Сім’я Ванюші жила в Сімейній Кімнаті у Вінниці тривалий час, поки чекала на одужання його молодшого братика.
Поки батьки були чимось зайняті, хлопчик зазвичай тихо-тихо сидів у куточку крісла і чекав. І був такий серйозний, наче все розумів. Але дуже любив спілкуватися з адміністраторами Кімнати, гратися з ними, пити чай чи надувати яскраві кульки🎈 — це було його найулюбленішим заняттям.
У звичайному житті ми інколи забуваємо, що навіть незначні речі можуть дарувати радість. Але у часи хвороби ти розумієш це, як ніколи. Наші Сімейні Кімнати створені для того, щоб навіть у лікарнях родини почували себе як вдома.

Детальніше icon
img

У родині Лапоног — 7 дітей. І мама Алла для них — справжня героїня. Та і не лише для них — а і для всіх гостей Сімейної Кімнати у Сумській обласній дитячій лікарні, які із захопленням спостерігали, як щоранку Алла залишала на процедурах малих Давида і Любу й інструктувала по телефону 5 діток, які господарювали вдома.
Але і героям потрібен відпочинок — і ми тішимося, що у Сімейній Кімнаті Аллі вдалося перевести подих і набратися сил, щоб і далі бути супер-мамою для родини❤️

Детальніше icon
img

І 5-річному Міші, і його старшому братові Владу доводилося лежати в стаціонарі Обласної дитячої лікарні. І в обох випадках батьки хлопців могли залишатися поруч із ними завдяки Сімейним Кімнатам❤️
Мама хлопчиків Тетяна розповідає, що їздити в лікарню кожного дня з рідного Шаргороду було просто неможливо. Сімейні Кімнати стали для них порятунком – вони з чоловіком могли залишатися з дітьми постійно. Особливо важливо це було для маленького Міші, якому оперували важко травмоване око.
Зараз обидва хлопці здорові, Міша помаленьку відновлює зір. Тетяна з теплом і вдячністю згадує перебування в Кімнатах. “Рятівний прихисток для змучених батьків”, – називає вона їх.

Детальніше icon
Зв’язатися з лікарнею
Доступ до кімнати надається пацієнтам лікарні та їхнім близьким.
icon 380432511270
icon м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 108
icon Цілодобово