хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
100 гривень щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
icon
icon
Обери суму допомоги
icon щомісяця
чи
icon разово
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн

25 числа кожного місяця ми здійснюватимемо платіж

icon
100 грн щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
Кому нам завдячувати:
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок

Кімната у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні ОХМАТДИТ

img
Кімнату відвідали
23 004  гості
img
прийняти душ
img
випити гарячого та приготувати їжу
img
попрати речі
img
розважитися з дитиною в ігровій зоні
img
відпочити з дитиною
img
залишити багаж
img
скористатись iнтернетом
img
img
img
img
img
img
img
Про кімнату
Кімната у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні ОХМАТДИТ
Перша Сімейна кімната Рональда Макдональда почала діяти з 2 листопада 2017 року в Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ». Поява такої Кімнати є знаковою для української медицини. Це перший вагомий крок у втіленні принципів сімейно-орієнтованої медицини в українських дитячих лікарнях. Облаштування Сімейної кімнати створює комфортні умови батькам бути у команді з лікарем, тісніше спілкуватися і знаходити порозуміння. Довіряти один одному.
На кухні гості можуть підігріти їжу, випити чаю чи кави, в зоні відпочинку – подрімати на зручних розкладних кріслах. А якщо виникне потреба провести час із власними думками або відверто поговорити з близькою людиною – в Сімейній кімнаті спеціально облаштована Тиха кімната, яка закривається на ключ.

Скільки гостей прийняли

img
23 004

Вдячні родини

img
img
img

У Ірини двоє діток. Коли молодшому Владиславу був всього один рік, він потрапив до хірургічного відділення Обласної дитячої лікарні. Його діагноз – остеомієліт – не дозволяв виходити з лікарні, а старшій доньці не можна було заходити у відділення.
Сімейні Кімнати стали єдиним місцем, де родина могла зібратися разом. Діти могли там зустрічатися, разом гратися, їсти солодощі. А батьки мали змогу прийняти душ і відпочити.
Коли Ірина вперше почула про Сімейні Кімнати в лікарні – не наважилася туди піти. Надто добре все це звучало! Зараз вона щасливо й вдячно розповідає про те, як вони допомогли її сім’ї.
«Хочеться, аби таких кімнат ставало більше!», – висловлює Ірина наше спільне сподівання❤️

Детальніше icon
img

І 5-річному Міші, і його старшому братові Владу доводилося лежати в стаціонарі Обласної дитячої лікарні. І в обох випадках батьки хлопців могли залишатися поруч із ними завдяки Сімейним Кімнатам❤️
Мама хлопчиків Тетяна розповідає, що їздити в лікарню кожного дня з рідного Шаргороду було просто неможливо. Сімейні Кімнати стали для них порятунком – вони з чоловіком могли залишатися з дітьми постійно. Особливо важливо це було для маленького Міші, якому оперували важко травмоване око.
Зараз обидва хлопці здорові, Міша помаленьку відновлює зір. Тетяна з теплом і вдячністю згадує перебування в Кімнатах. “Рятівний прихисток для змучених батьків”, – називає вона їх.

Детальніше icon
img

З перших хвилин життя кожному малюку важливо відчувати турботу та любов рідних. Маленькій Тіні всього 16 днів від народження. Ще в пологовому будинку лікарі помітили в крихітки проблеми з нирками. Мама Анастасія повезла дочку з Покровська Донецької області до лікарні Дніпра. Звідти їх направили до реанімації токсикологічного відділення київського «Охматдиту». Потрібне лікування таким маленьким пацієнтам можуть надати тільки в Києві.
Зараз Тіна знаходиться на неонатальному діалізі та вчиться їсти. Ми щасливі, що мама дівчинки може залишатись у Сімейній Кімнаті та бути поруч із дитиною цілодобово❤️

Детальніше icon
img

У родині Лапоног — 7 дітей. І мама Алла для них — справжня героїня. Та і не лише для них — а і для всіх гостей Сімейної Кімнати у Сумській обласній дитячій лікарні, які із захопленням спостерігали, як щоранку Алла залишала на процедурах малих Давида і Любу й інструктувала по телефону 5 діток, які господарювали вдома.
Але і героям потрібен відпочинок — і ми тішимося, що у Сімейній Кімнаті Аллі вдалося перевести подих і набратися сил, щоб і далі бути супер-мамою для родини❤️

Детальніше icon
img

Сім’я Ванюші жила в Сімейній Кімнаті у Вінниці тривалий час, поки чекала на одужання його молодшого братика.
Поки батьки були чимось зайняті, хлопчик зазвичай тихо-тихо сидів у куточку крісла і чекав. І був такий серйозний, наче все розумів. Але дуже любив спілкуватися з адміністраторами Кімнати, гратися з ними, пити чай чи надувати яскраві кульки🎈 — це було його найулюбленішим заняттям.
У звичайному житті ми інколи забуваємо, що навіть незначні речі можуть дарувати радість. Але у часи хвороби ти розумієш це, як ніколи. Наші Сімейні Кімнати створені для того, щоб навіть у лікарнях родини почували себе як вдома.

Детальніше icon
Зв’язатися з лікарнею
Доступ до кімнати надається пацієнтам лікарні та їхнім близьким.
icon 380322368154
icon м. Львів, вул. Лисенка, 31
icon цілодобово