хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.

Напрямок: Продуктові набори


Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.
Якщо ви хочете залишити інформацію, щоб ми знали, кому дякувати (не обов’язково):
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок


Також ви можете використати платформу Whitepay для

  • донатів у криптовалюті (більше 140 видів криптовалют)
  • з карт нерезидентів України
Whitepay

Кімната у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні ОХМАТДИТ

img
Кімнату відвідали
23 004  гості
img
прийняти душ
img
випити гарячого та приготувати їжу
img
попрати речі
img
розважитися з дитиною в ігровій зоні
img
відпочити з дитиною
img
залишити багаж
img
скрористатись iнтернетом
img
img
img
img
img
img
img
Про кімнату
Кімната у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні ОХМАТДИТ
Перша Сімейна кімната Рональда Макдональда почала діяти з 2 листопада 2017 року в Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ». Поява такої Кімнати є знаковою для української медицини. Це перший вагомий крок у втіленні принципів сімейно-орієнтованої медицини в українських дитячих лікарнях. Облаштування Сімейної кімнати створює комфортні умови батькам бути у команді з лікарем, тісніше спілкуватися і знаходити порозуміння. Довіряти один одному.
На кухні гості можуть підігріти їжу, випити чаю чи кави, в зоні відпочинку – подрімати на зручних розкладних кріслах. А якщо виникне потреба провести час із власними думками або відверто поговорити з близькою людиною – в Сімейній кімнаті спеціально облаштована Тиха кімната, яка закривається на ключ.

Скільки гостей прийняли

img
23 004

Вдячні родини

img
img
img

У Ірини двоє діток. Коли молодшому Владиславу був всього один рік, він потрапив до хірургічного відділення Обласної дитячої лікарні. Його діагноз – остеомієліт – не дозволяв виходити з лікарні, а старшій доньці не можна було заходити у відділення.
Сімейні Кімнати стали єдиним місцем, де родина могла зібратися разом. Діти могли там зустрічатися, разом гратися, їсти солодощі. А батьки мали змогу прийняти душ і відпочити.
Коли Ірина вперше почула про Сімейні Кімнати в лікарні – не наважилася туди піти. Надто добре все це звучало! Зараз вона щасливо й вдячно розповідає про те, як вони допомогли її сім’ї.
«Хочеться, аби таких кімнат ставало більше!», – висловлює Ірина наше спільне сподівання❤️

Детальніше

icon
img

І 5-річному Міші, і його старшому братові Владу доводилося лежати в стаціонарі Обласної дитячої лікарні. І в обох випадках батьки хлопців могли залишатися поруч із ними завдяки Сімейним Кімнатам❤️
Мама хлопчиків Тетяна розповідає, що їздити в лікарню кожного дня з рідного Шаргороду було просто неможливо. Сімейні Кімнати стали для них порятунком – вони з чоловіком могли залишатися з дітьми постійно. Особливо важливо це було для маленького Міші, якому оперували важко травмоване око.
Зараз обидва хлопці здорові, Міша помаленьку відновлює зір. Тетяна з теплом і вдячністю згадує перебування в Кімнатах. “Рятівний прихисток для змучених батьків”, – називає вона їх.

Детальніше

icon
img

З перших хвилин життя кожному малюку важливо відчувати турботу та любов рідних. Маленькій Тіні всього 16 днів від народження. Ще в пологовому будинку лікарі помітили в крихітки проблеми з нирками. Мама Анастасія повезла дочку з Покровська Донецької області до лікарні Дніпра. Звідти їх направили до реанімації токсикологічного відділення київського «Охматдиту». Потрібне лікування таким маленьким пацієнтам можуть надати тільки в Києві.
Зараз Тіна знаходиться на неонатальному діалізі та вчиться їсти. Ми щасливі, що мама дівчинки може залишатись у Сімейній Кімнаті та бути поруч із дитиною цілодобово❤️

Детальніше

icon
img

У родині Лапоног — 7 дітей. І мама Алла для них — справжня героїня. Та і не лише для них — а і для всіх гостей Сімейної Кімнати у Сумській обласній дитячій лікарні, які із захопленням спостерігали, як щоранку Алла залишала на процедурах малих Давида і Любу й інструктувала по телефону 5 діток, які господарювали вдома.
Але і героям потрібен відпочинок — і ми тішимося, що у Сімейній Кімнаті Аллі вдалося перевести подих і набратися сил, щоб і далі бути супер-мамою для родини❤️

Детальніше

icon
img

Сім’я Ванюші жила в Сімейній Кімнаті у Вінниці тривалий час, поки чекала на одужання його молодшого братика.
Поки батьки були чимось зайняті, хлопчик зазвичай тихо-тихо сидів у куточку крісла і чекав. І був такий серйозний, наче все розумів. Але дуже любив спілкуватися з адміністраторами Кімнати, гратися з ними, пити чай чи надувати яскраві кульки🎈 — це було його найулюбленішим заняттям.
У звичайному житті ми інколи забуваємо, що навіть незначні речі можуть дарувати радість. Але у часи хвороби ти розумієш це, як ніколи. Наші Сімейні Кімнати створені для того, щоб навіть у лікарнях родини почували себе як вдома.

Детальніше

icon
Зв’язатися з лікарнею
Доступ до кімнати надається пацієнтам лікарні та їхнім близьким.
icon 380322368154
icon м. Львів, вул. Лисенка, 31
icon цілодобово