хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.

Напрямок: Продуктові набори


Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.
Якщо ви хочете залишити інформацію, щоб ми знали, кому дякувати (не обов’язково):
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок
В Україні відкрито першу Сімейну кімнату Рональда МакДональда
icon Назад

В Україні відкрито першу Сімейну кімнату Рональда МакДональда

2 листопада 2017 р. Фундація Дім Рональда МакДональда відкрила у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» першу в Україні Сімейну кімнату Рональда МакДональда, в якій рідні зможуть бути поруч із хворими дітьми.

 

Сімейна кімната Рональда МакДональда – це місце у лікарні, де батьки і родичі маленьких пацієнтів зможуть відпочити, поїсти, набратися сил й провести час із дитиною.

 

Поява такої Кімнати є знаковою для української медицини. Тому що мова йде не лише про нове приміщення чи обладнання в лікарні, а про те, що це новий підхід у лікувальному процесі. Це перший вагомий крок у втіленні принципів сімейно-орієнтованої медицини в українських дитячих лікарнях. Така медицина є дружньою до дитини, і водночас дружня до її батьків. Облаштування Сімейної кімнати створює  умови батькам бути у команді з лікарем, тісніше спілкуватися і знаходити порозуміння. Довіряти один одному.

 

Зважаючи на важливість події для України, на відкриття кімнати завітали гості з усієї країни. Це в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, губернатор Львівщини Олег Синютка, керівник Львівської облради Олександр Ганущин, мер Львова Андрій Садовий. Подивитися на Кімнату також приїхали головні лікарі дитячих обласних лікарень з різних куточків України.

 

Відкриваючи Сімейну кімнату, доктор Уляна Супрун наголосила: «Визнання права родини не розлучатися в лікарні – великий крок уперед. Маленький пацієнт із його потребою перебувати поруч з батьками має бути в центрі уваги системи охорони здоров’я. І створення першої в Україні Сімейної кімнати – це впевнений крок до сімейно-орієнтованої медицини. Відтак у стінах лікарні ОХМАТДИТ у Львові частіше лунатиме дитячий сміх, а не плач».

 

Щороку у львівському «ОХМАТДИТі» проходить лікування до 17 тисяч дітей.

 

До лікарні приїжджають пацієнти з усіх куточків області.

 

«Під час лікування за нашими пацієнтами зазвичай доглядають рідні. Багато з них приїжджають з віддалених місць. І ми тішимося, що тепер у рідних з’явилася змога користуватися комфортною Сімейною кімнатою у складні моменти життя, коли хворіє дитина. Маленькі пацієнти не повинні залишатися в лікарні без сімейного тепла, оскільки любов близьких — це потужний ресурс у боротьбі з недугою», — прокоментувала Мар’яна Возниця, головний лікар Львівського «ОХМАТДИТу».

 

Обираючи лікарню для партнерства, Фундація орієнтувалася передусім на ті заклади, які приймають на лікування багато дітей і відчувають найгострішу потребу в Кімнаті. За словами голови Наглядової Ради Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні Гжегожа Хмелярського, для організації також важливою є готовність лікарні співпрацювати на засадах прозорості і відкритості.

 

Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні є частиною глобальної благодійницької мережі; її партнер-засновник – компанія МакДональдз. Кошти на створення Сімейної кімнати були зібрані упродовж 15-ї благодійної акції «Долонька Щастя» в ресторанах МакДональдз у листопаді 2016 року.

 

Наступного року Фундація «Дім Рональда МакДональда» планує відкрити Сімейні кімнати в інших українських лікарнях. З цією метою з 1 по 30 листопада у всіх закладах МакДональдз знову проходить благодійна програма «Долонька щастя». Усі зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку діяльності Фундації.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті