хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.

Напрямок: Продуктові набори


Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.
Якщо ви хочете залишити інформацію, щоб ми знали, кому дякувати (не обов’язково):
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок
У Вінницькій лікарні відкрилася Сімейна Кімната Рональда МакДональда
icon Назад

У Вінницькій лікарні відкрилася Сімейна Кімната Рональда МакДональда

Фундація Дім Рональда МакДональда відкрила другу Сімейну кімнату – на цей раз у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні. Сімейна кімната – це місце у лікарні, де рідні хворих дітей зможуть відпочити, переночувати та провести час з дитиною.

 

Сімейна Кімната у Вінницькій дитячій лікарні знаходиться у відділенні черепно-лицьової хірургії, поруч з операційним блоком та біля онкогематологічного відділення. Тут перебувають дітки з найважчими діагнозами в лікарні. Завдяки Сімейній кімнаті батьки і рідні хворих дітей зможуть якомога довше бути поруч з ними, щоб допомагати своїм діточкам подолати хворобу і також допомагати лікарям у догляді. Вони матимуть місце, де набратися сил, попити каву, розігріти обід і навіть переночувати. Кімната працює цілодобово, є безкоштовною для відвідування і повністю утримується за кошти Фундації.

 

Обираючи лікарню для співпраці, Фундація орієнтується передусім на ті заклади, які приймають на лікування велику кількість пацієнтів і готові до співпраці.

 

«Наша лікарня щорічно приймає на лікування більше 15 тис. дітей з усіх куточків області. Тому поява Сімейної кімнати — це знакова подія для всього регіону. За півтора місяця ремонтних робіт адміністративну частину лікарні, яка займала 40 кв.м., повністю переоблаштували в сучасну комфортну кімнату, поміняли вікна, двері, розділили кімнату на зони відпочинку. Для нас дуже важливо, щоб батьки були активними у процесі одужання дитини. Я упевнений, що, маючи такі умови, рідні зможуть легше долати побутові труднощі і частіше буди поруч зі своїми дітьми», — прокоментував головний лікар Вінницької дитячої лікарні Василь Паненко під час урочистого відкриття Кімнати.

 

Як ми зазначили, це друга Кімната, яку відкрито в Україні. Торік Фундація відкрила першу Сімейну кімнату у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ», яку відвідало вже більше 5000 гостей.

 

Кошти на створення Сімейних кімнат були зібрані завдяки благодійній програмі «Долонька щастя», яку проводив МакДональдз у своїх ресторанах, завдяки благодійним пожертвам і допомозі наших партнерів та внескам від людей.

 

«Міжнародний досвід показує, що лише за підтримки бізнесу та людей можна реалізовувати такі програми, як відкриття Сімейних кімнат. За півтора роки діяльності Фундації вдалося відкрили вже дві Кімнати, цього року плануємо відкриття ще двох Сімейних кімнат у Київському Охматдиті. Кожен з нас, кому доводилось доглядати рідних під час хвороби, розуміє, скільки сил та енергії це вимагає. Я переконаний, що Сімейна кімната стане тим місцем затишку, де рідні хворих зможуть відновити свої сили та енергію», — поділився думкою голова Наглядової Ради Фундації Дім Рональда МакДональда Гжегож Хмелярський.

 

Додаємо світлини, щоб показати як комфортно і корисно нам вдалося облаштувати кімнату. Тут є і зона відпочинку, і кухня, і окреме місце де можна усамітнитись, щоб погодувати дитину або просто побути наодинці. Також є кімната, де можна прийняти душ, попрати та швидко висушити речі – все для того, аби рідні могли бути поруч зі своїми дітьми!

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті