хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.

Напрямок: Продуктові набори


Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.
Якщо ви хочете залишити інформацію, щоб ми знали, кому дякувати (не обов’язково):
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок
У київському ОХМАТДИТі з’явилася комфортна Сімейна кімната
icon Назад

У київському ОХМАТДИТі з’явилася комфортна Сімейна кімната

Маємо прекрасний привід для радощів — Фундація Дім Рональда МакДональда відкрила ще одну Сімейну кімнату для батьків. Цього разу у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» (Київ).

 

Сімейна Кімната у Національному ОХМАТДИТі облаштована у відділенні неонатології, де за рік близько 2000 пацієнтів проходять стаціонарне лікування. Однак Кімната також працює і для відвідувачів із загальної інтенсивної терапії – це ще понад 600 пацієнтів щороку – та інших відвідувачів, які матимуть гостру потребу, де перебути і перепочити.  Тут батьки і родичі хворих дітей зможуть якомога частіше бути поруч з дитиною, допомагати медперсоналу у догляді за малечою, попити каву, розігріти обід. Також передбачені місця, де матусі будуть комфортно зціджувати молоко для своїх немовлят, аби зберегти грудне вигодовування. Кімната працює цілодобово, є безкоштовною для відвідування і повністю утримується за кошти Фундації.

 

Ми дуже вдячні лікарям ОХМАТДИТУ за ініціативу та співпрацю, та цінуємо підтримку Міністерства охорони здоров’я, яке розділяє нашу місію. Очільниця Міністерства охорони здоров’я пані Уляна Супрун вкотре наголосила, що батьки та родичі маленьких пацієнтів мають бути максимально залучені у процес лікування, мама чи тато не повинні просто залишатися за закритими дверима кабінету лікаря і чекати на диво, вони мають розбиратися в усіх процесах. Але при цьому не заважати медичному персоналу виконувати свої професійні обов’язки. Саме таку можливість дає Сімейна кімната.

 

Київський «ОХМАТДИТ» має дуже гостру потребу в Кімнаті. Загалом сюди за рік на лікування приїжджають більше 20 000 дітей з усієї України. Тому для Фундації це важлива подія всеукраїнського значення.

 

Ми хочемо, щоб Кімната стала для батьків тим осередком, де можна зняти напругу і відпочити. Це допоможе і лікарям, бо набагато легше спілкуватися та співпрацювати з батьками, які можуть вислухати і спокійно оцінити ситуацію. За місяць ремонтних робіт приміщення лікарні, яке займало близько 60 кв.м., повністю переоблаштували в сучасну затишну кімнату: поміняли вікна, двері, труби, зробили перепланування та розділили кімнату на зони відпочинку. Маючи такі умови, рідні зможуть легше долати побутові труднощі і частіше бути поруч зі своїми дітьми.

 

Кошти на створення Сімейних кімнат були зібрані в результаті благодійної програми «Долонька щастя» у МакДональдз та завдяки благодійним пожертвам на користь Фундації з боку партнерів та через сайт організації. Тому величезна подяка усім учасникам «Долоньки щастя», гостям Сімейного благодійного пікніку, який Фундація організовувала цього літа, щоб зібрати кошти, а також усім нашим компаніям-партнерам і індивідуальним благодійникам, — кожен ваш внесок для нас важливий.

 

Кімната у київському ОХМАТДИТі стала вже третьою Кімнатою, яку відкрито в Україні. У нас є в планах наступного року відкрити ще дві Кімнати.  Ми віримо, що  разом нам це вдасться, і ми побачимо в дитячих лікарнях більше батьківських посмішок і родинного тепла.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті