хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
100 гривень щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
icon
icon
Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
100 грн щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
зробити внесок
Стартує благодійна програма на підтримку Сімейних кімнат
icon Назад

Стартує благодійна програма на підтримку Сімейних кімнат

З 1 червня стартує благодійна програма, яка допомагає Фундації відкривати Сімейні кімнати в українських лікарнях. Вже традиційно партнер Фундації компанія МакДональдз в Україні продаватиме паперові долоньки та сувеніри. Цього року кошти, які будуть зібрані під час програми, підуть на відкриття двох Сімейних кімнат у київському ОХМАТДИТі у відділеннях онкогематологічного захворювання та інтенсивної терапії для новонароджених.

 

Програма триватиме місяць, протягом цього часу усі відвідувачі закладу зможуть купити долоньку, стильні значки, книжечку про пригоди Равлика і своїм внеском допомогти рідним бути поруч з дітьми в лікарні.

 

Київський ОХМАТДИТ має гостру потребу в Сімейних кімнатах, сюди приїжджають тисячі сімей з усіх куточків України, пацієнти можуть перебувати тут на лікуванні довгий час. Батькам і рідним вкрай потрібне місце в лікарні, де перепочити, розігріти обід і набратися сил, аби спільно боротися з недугою.

 

Фундація і ОХМАТДИТ вже підписали Меморандум про співпрацю.

 

У попередні роки завдяки цій благодійній програмі вдалося зібрати кошти на облаштування Сімейних Кімнат у Львові та Вінниці.

 

Ось так виглядає Кімната у львівському ОХМАТДИТі.

 

І таких кімнат потребує кожна обласна дитяча лікарня в Україні! Ось, що про це говорять лікарі та батьки.

 

Тому запрошуємо завітати з 1 по 30 червня у МакДональдз, щоб долучитися до доброї справи та придбати чудовий сувенір на згадку.

 

Також 2 гривні з кожного замовлення, оплаченого картою Mastercard®, перераховуються на відкриття Сімейних кімнат у Київському ОХМАТДИТі.

 

Всі кошти, зібрані під час благодійної програми «Долонька Щастя», в тому числі, від продажу сувенірів (за винятком собівартості та ПДВ) будуть передані Благодійній організації «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» на статутну діяльність, зокрема на відкриття Сімейних кімнат у ОХМАТДИТі (Київ). Акція діє з 1 по 30 червня 2018 року включно в усіх закладах МакДональдз® в Україні. Розраховуючись карткою Masterсard® за будь-яке замовлення на будь-яку суму в закладах МакДональдз® в Україні, 2.00 грн (без ПДВ) перераховуються на підтримку благодійної програми «Долонька Щастя». Перерахунок здійснюється одноразово ПІІ МакДональдз Юкрейн Лтд після завершення акції на підставі звіту, що надається компанією Masterсard® про кількість здійснених транзакцій карткою Masterсard® у період акції. Вартість замовлення розраховується відповідно до цін, встановлених у закладі.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті