хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.

Напрямок: Продуктові набори


Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.
Якщо ви хочете залишити інформацію, щоб ми знали, кому дякувати (не обов’язково):
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок
Стартує благодійна програма на підтримку Сімейних кімнат
icon Назад

Стартує благодійна програма на підтримку Сімейних кімнат

З 1 червня стартує благодійна програма, яка допомагає Фундації відкривати Сімейні кімнати в українських лікарнях. Вже традиційно партнер Фундації компанія МакДональдз в Україні продаватиме паперові долоньки та сувеніри. Цього року кошти, які будуть зібрані під час програми, підуть на відкриття двох Сімейних кімнат у київському ОХМАТДИТі у відділеннях онкогематологічного захворювання та інтенсивної терапії для новонароджених.

 

Програма триватиме місяць, протягом цього часу усі відвідувачі закладу зможуть купити долоньку, стильні значки, книжечку про пригоди Равлика і своїм внеском допомогти рідним бути поруч з дітьми в лікарні.

 

Київський ОХМАТДИТ має гостру потребу в Сімейних кімнатах, сюди приїжджають тисячі сімей з усіх куточків України, пацієнти можуть перебувати тут на лікуванні довгий час. Батькам і рідним вкрай потрібне місце в лікарні, де перепочити, розігріти обід і набратися сил, аби спільно боротися з недугою.

 

Фундація і ОХМАТДИТ вже підписали Меморандум про співпрацю.

 

У попередні роки завдяки цій благодійній програмі вдалося зібрати кошти на облаштування Сімейних Кімнат у Львові та Вінниці.

 

Ось так виглядає Кімната у львівському ОХМАТДИТі.

 

І таких кімнат потребує кожна обласна дитяча лікарня в Україні! Ось, що про це говорять лікарі та батьки.

 

Тому запрошуємо завітати з 1 по 30 червня у МакДональдз, щоб долучитися до доброї справи та придбати чудовий сувенір на згадку.

 

Також 2 гривні з кожного замовлення, оплаченого картою Mastercard®, перераховуються на відкриття Сімейних кімнат у Київському ОХМАТДИТі.

 

Всі кошти, зібрані під час благодійної програми «Долонька Щастя», в тому числі, від продажу сувенірів (за винятком собівартості та ПДВ) будуть передані Благодійній організації «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» на статутну діяльність, зокрема на відкриття Сімейних кімнат у ОХМАТДИТі (Київ). Акція діє з 1 по 30 червня 2018 року включно в усіх закладах МакДональдз® в Україні. Розраховуючись карткою Masterсard® за будь-яке замовлення на будь-яку суму в закладах МакДональдз® в Україні, 2.00 грн (без ПДВ) перераховуються на підтримку благодійної програми «Долонька Щастя». Перерахунок здійснюється одноразово ПІІ МакДональдз Юкрейн Лтд після завершення акції на підставі звіту, що надається компанією Masterсard® про кількість здійснених транзакцій карткою Masterсard® у період акції. Вартість замовлення розраховується відповідно до цін, встановлених у закладі.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті