хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
100 гривень щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
icon
icon
Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
100 грн щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
зробити внесок
Наступна Сімейна кімната відкриється у Вінницькій лікарні
icon Назад

Наступна Сімейна кімната відкриється у Вінницькій лікарні

Фундація Дім Рональда МакДональда підписала договір оренди приміщення у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні для відкриття Сімейної Кімнати Рональда МакДональда. Відкриття Кімнати заплановане на 2018 рік.

 

Сімейна Кімната у Вінницькій дитячій лікарні буде облаштована у відділенні черепно-лицьової хірургії, поруч з операційним блоком та біля онкогематологічного відділення. Тут перебувають пацієнти з найважчими діагнозами в лікарні. Завдяки Сімейній кімнаті батьки і родичі хворих дітей зможуть якомога частіше бути поруч з дитиною, допомагати медперсоналу у догляді за малечою і матимуть місце, де перечекати, набратися сил, попити каву, розігріти обід.

 

«Наша лікарня має в своєму складі стаціонар на 440 ліжок та 21 ліжко анестезіології та інтенсивної терапії. Щорічно у нас лікується більше 15 тис. дітей. Поява Сімейної Кімнати — це знакова подія для всього регіону, адже лікарня приймає хворих дітей з усіх куточків області. Для нас дуже важливі принципи сімейно-орієнтованої медицини, які ми впроваджуємо у нашій практиці. Завдяки Сімейній кімнаті не лише мами зможуть частіше бути поруч з дитиною, а й інші члени сім’ї, які можуть тимчасово підмінити і підтримати маму та тата», — прокоментував завідувач відділення черепно-лицьової хірургії Олексій Лєта.

 

Це вже друга Сімейна кімната, яка з’явиться в Україні. Нагадаємо, що перша — відкрилася у Львівському «ОХМАТДИТі» у листопаді 2017 року. Оглянути Сімейну кімнату можна за посиланням

 

Кошти на створення Сімейних кімнат були зібрані в результаті благодійної програми «Долонька щастя» в ресторанах МакДональдз та завдяки благодійним пожертвам на користь Фундації з боку партнерів та через сайт організації.

 

Фундація орієнтується передусім на ті лікарні, які приймають велику кількість дітей і мають гостру потребу в Сімейній кімнаті. Першим кроком для партнерства є ініціатива лікарів та готовність лікарні до співпраці.

 

За словами Директора Фундації в Україні Анастасії Зражевської, важливим фактором для співпраці також є розуміння та впровадження у лікарні принципів сімейно-орієнтованої медицини. Адже це той фундамент, на якому базується робота Фундації.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті