хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.

Напрямок: Продуктові набори


Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.
Якщо ви хочете залишити інформацію, щоб ми знали, кому дякувати (не обов’язково):
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок
МакДональдз і Фундація Дім Рональда МакДональда передають 1 000 000 грн для дитячих лікарень
icon Назад

МакДональдз і Фундація Дім Рональда МакДональда передають 1 000 000 грн для дитячих лікарень

1 червня 2020 року МакДональдз в Україні передає 1 мільйон гривень у Фундацію Дім Рональда МакДональда на потреби лікарень, де перебувають діти з COVID-19. Адресну допомогу отримає 21 дитяча лікарня в Україні. Компанія закликає приєднуватися до благодійної ініціативи і зробити свій внесок на сайті Фундації  rmhc.org.ua/donate

Минулі роки в червні МакДональдз традиційно проводив благодійну кампанію «Долонька Щастя», аби зібрати фінансову допомогу й передати Фундації Дім Рональда МакДональда, яка допомагає батькам і дітям бути разом у лікарнях. Цьогоріч, зважаючи на те, що ресторани закриті для відвідувачів, програма «Долонька Щастя» розпочнеться пізніше, але  МакДональдз запрошує всіх долучатися до збору коштів на допомогу лікарням, у яких перебувають діти з COVID-19. Зробити благодійний внесок дуже просто через сайт Фундації: rmhc.org.ua/donate. Ці кошти, на додачу до вже переданого 1 млн грн, будуть спрямовані на покупку засобів захисту.

“Ми допомагаємо громадам, у яких працюємо: МакДональдз підтримує Фундацію Дім Рональда Макдональда вже 5 років, і за цей час ми передали 35 млн грн на розвиток сімейно-орієнтованої медицини, завдяки чому родини можуть перебувати з дітьми під час лікування. Цього разу ми вирішили додатково пожертвувати гроші на потреби лікарень, у яких лікуються діти з діагнозом COVID-19. Ми поетапно виходимо з карантину, але коронавірус іще не відступив, і нам треба пам’ятати, що все ще є люди, які потребують нашої допомоги”, – розповідає про благодійну допомогу генеральна директорка МакДональдз Юлія Бадрітдінова.

Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні з 2016 року працює над впровадженням принципів сімейно-орієнтованої медицини, допомагаючи батькам бути поруч зі своїми дітьми під час тривалого лікування. З цією метою Фундація будує сімейні кімнати, у яких створює комфортні умови для того, щоб батьки могли відпочити, відновити сили і приділити час спілкуванню та грі з дитиною в атмосфері, яка не нагадуватиме про лікування.

«Ми знаємо, як важливо підтримувати один одного в скрутні часи і дуже раді, що у нас є така можливість. Фундація Дім Рональда МакДональда вже передала сумарно понад 1000 захисних наборів для лікарів у п’яти лікарнях, де працюють наші сімейні кімнати. Завдяки додатковій пожертві компанії МакДональдз ми зможемо підтримати медичні установи практично по всій країні. Щиро радіємо, що можемо бути корисними для наших лікарів у боротьбі з пандемією», – коментує отримання матеріальної допомоги директорка Фундації Галина Соловей.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті