хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
100 гривень щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
icon
icon
Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
100 грн щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
зробити внесок
МакДональдз і Фундація Дім Рональда МакДональда передають 1 000 000 грн для дитячих лікарень
icon Назад

МакДональдз і Фундація Дім Рональда МакДональда передають 1 000 000 грн для дитячих лікарень

1 червня 2020 року МакДональдз в Україні передає 1 мільйон гривень у Фундацію Дім Рональда МакДональда на потреби лікарень, де перебувають діти з COVID-19. Адресну допомогу отримає 21 дитяча лікарня в Україні. Компанія закликає приєднуватися до благодійної ініціативи і зробити свій внесок на сайті Фундації  rmhc.org.ua/donate

Минулі роки в червні МакДональдз традиційно проводив благодійну кампанію «Долонька Щастя», аби зібрати фінансову допомогу й передати Фундації Дім Рональда МакДональда, яка допомагає батькам і дітям бути разом у лікарнях. Цьогоріч, зважаючи на те, що ресторани закриті для відвідувачів, програма «Долонька Щастя» розпочнеться пізніше, але  МакДональдз запрошує всіх долучатися до збору коштів на допомогу лікарням, у яких перебувають діти з COVID-19. Зробити благодійний внесок дуже просто через сайт Фундації: rmhc.org.ua/donate. Ці кошти, на додачу до вже переданого 1 млн грн, будуть спрямовані на покупку засобів захисту.

“Ми допомагаємо громадам, у яких працюємо: МакДональдз підтримує Фундацію Дім Рональда Макдональда вже 5 років, і за цей час ми передали 35 млн грн на розвиток сімейно-орієнтованої медицини, завдяки чому родини можуть перебувати з дітьми під час лікування. Цього разу ми вирішили додатково пожертвувати гроші на потреби лікарень, у яких лікуються діти з діагнозом COVID-19. Ми поетапно виходимо з карантину, але коронавірус іще не відступив, і нам треба пам’ятати, що все ще є люди, які потребують нашої допомоги”, – розповідає про благодійну допомогу генеральна директорка МакДональдз Юлія Бадрітдінова.

Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні з 2016 року працює над впровадженням принципів сімейно-орієнтованої медицини, допомагаючи батькам бути поруч зі своїми дітьми під час тривалого лікування. З цією метою Фундація будує сімейні кімнати, у яких створює комфортні умови для того, щоб батьки могли відпочити, відновити сили і приділити час спілкуванню та грі з дитиною в атмосфері, яка не нагадуватиме про лікування.

«Ми знаємо, як важливо підтримувати один одного в скрутні часи і дуже раді, що у нас є така можливість. Фундація Дім Рональда МакДональда вже передала сумарно понад 1000 захисних наборів для лікарів у п’яти лікарнях, де працюють наші сімейні кімнати. Завдяки додатковій пожертві компанії МакДональдз ми зможемо підтримати медичні установи практично по всій країні. Щиро радіємо, що можемо бути корисними для наших лікарів у боротьбі з пандемією», – коментує отримання матеріальної допомоги директорка Фундації Галина Соловей.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті