хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
100 гривень щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
icon
icon
Обери суму допомоги
icon щомісяця
чи
icon разово
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн

25 числа кожного місяця ми здійснюватимемо платіж

icon
100 грн щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
Кому нам завдячувати:
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок
Фундація Дім Рональда МакДональда розпочала комунікаційну кампанію на тему сімейно орієнтованої медицини в Україні
icon Назад

Фундація Дім Рональда МакДональда розпочала комунікаційну кампанію на тему сімейно орієнтованої медицини в Україні

Людяним, гуманним, з гідністю й повагою, де в центрі уваги – хвора дитина та її сім’я: саме таким має бути сучасний медичний догляд. Такий підхід ми називаємо сімейно орієнтованим.

Фундація розпочала комунікаційну кампанію, щоб нагадати батькам і медикам, що в хворобі дитини ми маємо працювати як одна потужна команда. Адже в цю мить заради одужання дитини так важливо об’єднатися.

Ця важлива для суспільства комунікаційна кампанія про сімейно орієнтовану медицину стала можливою завдяки щедрій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета кампанії – розказати, що таке сімейно орієнтована медицина, і чим вона може бути корисною і батькам, і лікарям. Серед найважливіших принципів: ставлення до рідних хворих дітей з гідністю й повагою (коли медичні працівники з’ясовують і поважають точки зору й вибір пацієнтів і сім’ї, зважають на емоційний стан дитини й родини, враховують знання, цінності, переконання, й інші особливості пацієнтів і сім’ї); доступ до інформації (коли медичні працівники надають повну й неупереджену інформацією пацієнту і його родині та пояснюють призначення); участь в лікувальному процесі та співпраця (сім’ї співпрацюють з лікарями: вони мають можливість і заохочуються до участі в лікувальному процесі й ухваленні рішень, які стосується здоров’я пацієнта-дитини, родина має можливість знаходитись поруч з дитиною в палаті та маніпуляційних).

У цьому проєкті взяв участь лікар-онколог Західноукраїнського дитячого медичного центру Роман Кізима. У відеотворі він грає лікаря, який уособлює принципи сімейно орієнтованої медицини. Це, каже медик, він робить у лікарні щодня й щохвилини – підтримує хворих дітей і їхніх батьків.

Відеоролик для перегляду: youtube.com/watch?v=7iT92DmaWR4.

Дізнавайтеся, чим може бути корисним для вас сімейно орієнтований підхід на: rmhc.org.ua/som.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті