хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
100 гривень щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
icon
icon
Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
100 грн щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
зробити внесок
Благодійний пікнік #Бутипоруч
icon Назад

Благодійний пікнік #Бутипоруч

Благодійний пікнік, створений дітьми?
Організаторами та головними героями сімейного благодійного пікніка #Бутипоруч стали діти. Вони власноруч створювали декорації та прикрашали ними Оболонську набережну, готували талант-шоу та майстер-класи, влаштовували фотовиставку і складали меню! У програмі пікніка також були благодійний розпродаж речей українського бренду Paskal, аукціон з роботами українських митців, корнер з книжками та ексклюзивними іграшками, благодійна лотерея.
На пікніку навіть була своя валюта – рональди. Дизайн цих кумедних банкнот також розробили діти. За рональди гості могли брати участь у різних активностях, купляти їжу та речі – роботи сучасних українських художників, відібрані книжки українських видавництв, ексклюзивні іграшки та дизайнерський одяг.
Так діти допомагали досягти великої мети і зібрати 1 500 000 гривень на облаштування Сімейної Кімнати в Сумській обласній дитячій лікарні, де щороку лікуються понад 10 000 дітей з різних міст України. Збір коштів продовжується. Підтримати проект можна за посиланням: https://bitly.su/wvtBK
Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті