хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
100 гривень щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
icon
icon
Обери суму допомоги
icon щомісяця
чи
icon разово
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн

25 числа кожного місяця ми здійснюватимемо платіж

icon
100 грн щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
Кому нам завдячувати:
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок
Беріть учать у благодійній спортивній імерсивній виставі “Щедрий забіг 2021”
icon Назад

Беріть учать у благодійній спортивній імерсивній виставі “Щедрий забіг 2021”

27 та 28 листопада у Києві та онлайн в будь-якій точці планети відбудеться благодійна спортивна імерсивна вистава Щедрий забіг 2021.

Фундація Дім Рональда МакДональда – одна з благодійних організацій, яку ви можете підтримати, взявши участь у цій події. Організовують забіг фандрейзингова платформа Kind Challenge та Zagoriy Foundation.

Такого досвіду благодійних забігів у вас ще точно не було!

Цьогорічний Щедрий забіг, приурочений до всесвітнього руху Щедрий Вівторок, відбудеться в форматі імерсивного театру – вуличної вистави, коли учасники переживають певний інформаційний та естетичний досвід, окремий і особливий. Це також гарна нагода від’єднатися від буденності та наодинці з новим досвідом в незвичній атмосфері краще почути себе. Аудіовистави начитають відомі українці.

Як взяти участь у Щедрому забігу?

  1. Перейти за посиланням.
  2. Обрати серед фондів Фундацію Дім Рональда МакДональда.
  3. Обрати комфортну дистанцію: коротку (2-3 км), середню (5-6 км), довгу (10-12 км). Аудіогід під кожну з дистанцій буде мати свою довжину, що відповідає темпу повільного бігу чи швидкої ходьби.
  4. Зробити благодійний внесок до обраного фонду.
  5. Впродовж 27 та 28 листопада пробігти чи пройти обрану дистанцію в Києві чи у будь-якій точці країни чи світу, увімкнувши в навушниках свою аудіовиставу, яка буде відрізнятися залежно від обраного фонду.

Вартість участі – благодійний внесок до обраного фонду: з 1 до 21 листопада – 800 грн З 22 листопада – 1000 грн. Для дітей діють знижки.

За бажання учасники можуть відвідати у Києві стартове містечко з фотозоною та отримати пакет учасника та медаль там. Для інших учасників стартові пакети будуть відправлені поштою. Цього року організатори підготували особливі медалі: цей успіх точно можна буде розділити з кимось у найпрямішому сенсі. Оскільки захід благодійний, його важливою часткою є фандрейзингова складова. Організатори пропонують кожному учаснику отримати досвід фандрейзингу та зібрати ще більше коштів на власну компанію для обраного фонду. Добра кампанія створюється автоматично після реєстрації, а першим внеском до неї є оплата участі в заході. Бігуни, які зберуть найбільшу суму, отримають цінні подарунки.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті