хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
100 гривень щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
icon
icon
Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
100 грн щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
зробити внесок
Агентство США і Фундація Дім Рональда Макдональда стають партнерами
icon Назад

Агентство США і Фундація Дім Рональда Макдональда стають партнерами

Коли дитина серйозно хвора або ушкоджена, єдине, про що повинна турбуватися сім’я, — це надання дитині потрібного догляду. Ось чому, завдяки своїй глобальній мережі, що налічує понад 260 відділень у 65 країнах і регіонах, Фундація Дім Рональда МакДональда допомагає сім’ям з хворими дітьми залишатися разом і водночас отримувати медичну допомогу, потрібну їхній дитині, у провідних лікарнях світу.

 

Фундація відіграє унікальну роль у забезпеченні сімейно-орієнтованого медичного догляду. Прагнучи розширити ці послуги в Україні, г лобальна Фундація і Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинають 4-річну програму партнерства . 12 мільйонів доларів – така сума буде залучена на спільну підтримку розвитку сімейно-орієнтованого підходу до лікування дітей по всій Україні . USAID надасть 6 млн дол. США на розширення діяльності Фундації Дім Рональда Макдональда в Україні і допомоги, яку вона надає сім’ям і громадам. Фундація Дім Рональда Макдональда залучить додаткові 6 млн дол. США у вигляді прямої фінансової та нефінансової допомоги від приватних благодійників.

 

«Сімейно-орієнтований підхід критично важливий у медичному догляді за дітьми, особливо у важких медичних станах, — розповідає Келлі Долан, директор з маркетингу і розвитку Фундації Дім Рональда Макдональда. — Завдяки такому значному внеску від Агентства США з міжнародного розвитку родини маленьких пацієнтів в Україні зможуть взаємодіяти з лікарями як одна команда й ухвалювати виважені рішення щодо лікування своїх дітей і медичного догляду за ними».

 

Добре відомо, що неякісний сон може призвести до стресу, тривоги та ухвалення неправильних рішень. Коли батьки доглядають за дитиною, яка лікується від важкої хвороби, вони зазвичай залишаються біля її ліжка. Дослідження доводять, що батьки, яких підтримує Фундація, мають кращу якість сну, вони бадьоріші та здатні краще доглядати за своєю дитиною й працювати з лікарями та медсестрами.

 

Завдяки партнерству Фундація продовжить заохочувати діалог з Міністерством охорони здоров’я, керівниками лікарень і бізнесів по всій Україні для підвищення обізнаності принципів сімейно-орієнтованого підходу у лікуванні. Це також значно збільшить спроможність Фундації в Україні підтримувати ще більше сімей, діти яких перебувають в лікарнях, а завдяки новій волонтерській програмі — сприяти залученню громади до програм дитячого здоров’я.

 

Фінансування також допоможе глобальній Фундації Дім Рональда Макдональда підтримати професійний розвиток співробітників організації в Україні, волонтерів і керівництва в різних галузях, як-от стратегічне планування, фінансова стійкість, проведення програм, гостинність та управління, щоб забезпечити ефективну діяльність Фундації в Україні.

 

У всьому світі зростає потреба в послугах, у центрі яких – пацієнт і його родина , тому надзвичайно важливо, щоб місцеві представництва Фундації розширювались та адаптувались, допомагаючи сім’ям, які цього потребують. Завдяки таким партнерам, як USAID, Фундація і надалі підтримуватиме мільйони родин на шляху до одужання їхніх дітей.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті