хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.

Напрямок: Продуктові набори


Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.
Якщо ви хочете залишити інформацію, щоб ми знали, кому дякувати (не обов’язково):
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок
«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» побудує перший в Україні Дім Рональда МакДональда на території НДСЛ «ОХМАТДИТ» в Києві
icon Назад

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» побудує перший в Україні Дім Рональда МакДональда на території НДСЛ «ОХМАТДИТ» в Києві

Київ, Україна (30 листопада 2021 року) – Про підписання меморандуму про взаєморозуміння для будівництва першого в країні Дому Рональда МакДональда оголосили благодійна організація «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні», Міністерство економіки України, Міністерство охорони здоров’я України і Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» МОЗ України. 

Будівництво першого Дому Рональда МакДональда з орієнтовною площею 2 500 кв. м планується в Києві на території найбільшої дитячої лікарні в Україні «ОХМАТДИТ». В «ОХМАТДИТі» щорічно проходять лікування до 20 000 дітей з усієї країни й здійснюють приблизно 10 000 операцій, тому заклад зацікавлений у поліпшенні матеріально-технічної бази. 

Будівництво, облаштування Дому, а також подальше керування здійснюватиме «Фундація Дім Рональда МакДональда».

Програма Дім Рональда МакДональда у всьому світі забезпечує комфорт, підтримку й ресурси для сімей з госпіталізованими дітьми лише за крок від лікарні, щоб ніщо не відривало сім’ю від найважливішого — лікування власної дитини. У планах «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні» — обладнати в Домі 50 окремих кімнат, які зможуть забезпечити більше 18 000 безкоштовних ночівель на рік родинам у комфорті та поруч з дитиною. Це дозволить заощадити родинам десятки мільйонів гривень на проживанні та харчуванні, коли дитина хворіє. Водночас, це зменшує навантаження на лікарні, оскільки у Домі Рональда МакДональда зможуть перебувати пацієнти, які отримують амбулаторне лікування. Так «ОХМАТДИТ» зможе надати медичну допомогу більшій кількості профільних пацієнтів. Завершення будівництва Дому попередньо заплановане на кінець 2023 року.

«Сьогодні ми зробили важливий крок для розвитку сімейно орієнтованого підходу в медичному догляді дітей в Україні — підписали Меморандум про взаєморозуміння стосовно будівництва Дому Рональда МакДональда на базі НДСЛ “ОХМАТДИТ”. У світі вже існує 381 таких будинків, в той час як в Україні завдяки Фундації Дім Рональда МакДональда є тільки 5 Сімейних кімнат в державних дитячих лікарнях Києва, Львова, Сум, Вінниці та Харкова. У межах будівництва Дому Рональда МакДональда на базі НДСЛ “ОХМАТДИТ” буде 50 кімнат, де зможуть маленькі пацієнти перебувати разом з батьками під час лікування у лікарні», — зауважила Перша віце-прем’єр-міністерка України – міністерка економіки України Юлія Анатоліївна Свириденко.

«Відкриття Дому Рональда МакДональда в Україні — це прорив для нашої країни, і ми вдячні, що ця програма отримала підтримку на найвищому державному рівні. За п’ять років існування в Україні ми змогли допомогти родинам 70 000 разів завдяки програмі Сімейних кімнат Рональда МакДональда в лікарнях. Тепер ми зможемо надати життєво важливі ресурси й турботливий догляд ще більшій кількості сімей. Бути поруч та відчувати підтримку близьких — надважливо для важкохворих дітей, адже згідно з дослідженням кожна друга дитина відчуває стрес у лікарнях, пов’язаний із відсутністю батьків»,  — коментує Галина Соловей, директорка БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні».

Розбудова першого Дому Рональда Макдональда в Україні стала можливою завдяки щедрим донорам, які підтримують розвиток і розширення діяльності «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні». 

Підписаний меморандум між Фундацією, Міністерством економіки України, Міністерством охорони здоров’я та НДСЛ «ОХМАТДИТ» є проявом уваги держави до вирішення великих проблем маленьких пацієнтів та підтримки в межах своєї компетенції для реалізації програми. Меморандум визначає терміни реалізації проєкту та основні кроки, які сторони здійснять для цього.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті