хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.

Напрямок: Продуктові набори


Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.
Якщо ви хочете залишити інформацію, щоб ми знали, кому дякувати (не обов’язково):
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок
ФДРМ в Україні відкрила шосту Сімейну кімнату у Рівненській обласній дитячій лікарні
icon Назад

ФДРМ в Україні відкрила шосту Сімейну кімнату у Рівненській обласній дитячій лікарні

Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні відкрила шосту Сімейну кімнату у КП «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради.

Відтепер ще більше сімей зможуть бути поруч зі своїми важкохворими дітьми й отримувати підтримку та ресурси, коли їм так це потрібно.

Сімейна кімната Рональда МакДональда – це комфортне місце у лікарні, розташоване недалеко від лікарняного ліжка дитини. Тут батьки та родичі маленьких пацієнтів можуть перепочити, поїсти, прийняти душ, випрати речі, провести час разом із дитиною, поки вона лікується.

У Рівненській обласній дитячій лікарні Сімейна кімната має розмір в 130 квадратних метрів, тут облаштовані окремі 3 спальні кімнати із санвузлами, де родини можуть мешкати днями і навіть місяцями, вітальня, кухня, ігрова, пральня. Ця програма є повністю безкоштовною для сімей та допомагає їм зменшити фінансове навантаження, коли госпіталізація дитини відбувається далеко від дому.

«Рівненська обласна дитяча лікарня» – це багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад на 279 стаціонарних ліжок, найбільший дитячий медичний заклад області. Містить консультативну поліклініку, 15 стаціонарних відділень, діагностичні підрозділи та спеціалізовані центри. Медики 23 спеціальностей надають допомогу в цій лікарні.

Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні створює та підтримує програми, які напряму поліпшують здоров’я та добробут дітей і їхніх родин і прагне бути каталізатором у розвитку сімейно орієнтованої медицини в країні. За весь час Фундація облаштувала та утримує 5 Сімейних кімнат в обласних дитячих лікарнях Сум, Вінниці, Харкова, Охматдит у Львові та національній лікарні Охматдит у Києві. За 5 років їх відвідали більше 100 тисяч разів.

Ми дякуємо за підтримку та участь на події Яременко Олексію Олександровичу, заступнику Міністра охорони здоров’я України; Кондрачуку Сергію Юрійовичу, голові Рівненської обласної ради; Ковалю Віталію Станіславовичу, голові Рівненської обласної державної адміністрації; Вівсяннику Олегу Михайловичу, керівнику Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА; Бойко Віталію Ярославовичу, головному лікарю КП «Рівненська обласна дитяча лікарня».

Сімейно орієнтований підхід є критично важливим під час лікування дітей в Україні. Фундація спільно з USAID Ukraine – USAID Україна ставить перед собою мету постійно збільшувати кількість програм, які допомагають втілювати сімейно орієнтований підхід в системі охорони здоров’я України.

Фінансову підтримку на будівництво та облаштування Сімейної кімнати у Рівне надала релігійна організація Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні.

Ми вдячні партнеру-засновнику McDonald’s Україна. Також партнерам, які надають нефінансову допомогу: ERGO Ukraine, Bosch Home Ukraine, Jacobs Україна, Mywatershop.ua IDS, Biosphere Corporation, TM “Ruta”, РЕНОМЕ, Huhtamaki Foodservice Ukraine.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті