хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.

Напрямок: Продуктові набори


Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.
Якщо ви хочете залишити інформацію, щоб ми знали, кому дякувати (не обов’язково):
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок


Також ви можете використати платформу Whitepay для

  • донатів у криптовалюті (більше 140 видів криптовалют)
  • з карт нерезидентів України
Whitepay
Звіт за минулий тиждень
icon Назад

Звіт за минулий тиждень

Ми підтримуємо дітей і їхні родини, а також лікарні під час війни. Допомогти внеском можна на rmhc.org.ua

Продовжуємо звітувати, цього разу за минулий тиждень: 

Закупили сучасне медичне обладнання

Зовсім скоро українські лікарні отримають сучасні апарати, завдяки яким рани травмованих дітей будуть загоюватись швидше та якісніше. Минулого тижня ми оплатили 100 апаратів вакуумної терапії виробників Genadyne та Smith&Nephew вартістю 9 067 335 грн. 

Допомагали дитячим лікарням

Придбали лампу фототерапії для новонароджених недоношених дітей в Житомирській області, а також переселенців з Київської, Миколаївської та Чернігівської областей. Її отримав Житомирський обласний перинатальний центр (49 000 грн). 

Медикаменти для лікування дітей в Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні (98 392 грн). Пацієнтами лікарні стають не тільки мешканці Дніпропетровщини, а й Донеччини та Луганщини, де через військові дії медики не в змозі надати необхідну допомогу дітям.

Через те, що у Миколаївській області проходять активні бойові дії, до міста Миколаєва везуть вагітних з області. Щоб підтримати заклад, ми передали у Пологовий будинок №3 білірубінометр для якісного обстеження новонароджених на жовтяницю (26 306 грн).

Допомогли обладнати дитячу кімнату в прихистку для переселенців у Луцьку – яскравими меблями, іграшками та книжками. Наші діти, що наразі залишилися без домівки, мають жити в комфорті (45 590 грн).

Передавали продуктові набори

Набори з продуктами харчування отримують українці, що потерпають від війни: переселенці, люди в зоні бойових дій або звільнених районах. Цього разу їх отримали 10 940 родин у Запорізькій, Івано-Франківській, Київській областях (на суму 4 264 100 грн). 

Передавали через організації: 

БФ “Посмішка ЮА”, м. Запоріжжя; Івано-Франківська ОДА; Васильківська міська рада;  

БФ “З теплом у серці”, м. Київ; БФ “Лідери Змін”, м.Київ;  МБФ Єврейський Хесед «Бней Азріель» м.Київ;  ГО “Золото нації”, м. Бориспіль.  

З початку війни набори Фундації отримали 28 607 родин 

Сімейні кімнати Рональда Макдональда 

продовжують працювати в 4 з 5 лікарень (Суми, Харків, Львів, Вінниця). 361 раз за минулий тиждень родини скористалися кімнатами та були поруч з дітками в умовах, що нагадують домівку. 

Ваша підтримка робить українців сильнішими: на rmhc.org.ua 🙏

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті