хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
100 гривень щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
icon
icon
Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
100 грн щомісяця допоможуть поповнювати ігротеку наших кімнат та забезпечувати сім’ям цікавий відпочинок.
зробити внесок
Понад 70 тисяч разів сім’ї залишалися поруч із хворими дітьми в лікарнях: «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» святкує своє 5-річчя
icon Назад

Понад 70 тисяч разів сім’ї залишалися поруч із хворими дітьми в лікарнях: «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» святкує своє 5-річчя

– 5 зручних Сімейних кімнат у державних дитячих лікарнях, щоб батьки і важкохворі діти були поруч.
– Зміна парадигми медичного обслуговування дітей: більше ніж 25 000 разів медики дізналися про переваги сімейно орієнтованої медицини.
– Благодійні пожертви, що впливають на позитивні зміни: за 5 років на програми Фундації партнери внесли понад 100 мільйонів гривень.
– 70 партнерств задля допомоги родинам у важкі часи.
– Україна стала першою країною з-поміж 62, у якій «Фундація Дім Рональда МакДональда» уклала угоду з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

З 2016 року в Україні та з 1974-го у світі «Фундація Дім Рональда МакДональда» ініціює зміни в культурі медичного обслуговування дітей і їхніх родин. Фундація розвиває принципи сімейно орієнтованого підходу в лікуванні дітей через освітні програми для медичної спільноти й населення, а також допомагаючи дістати доступ до якісної медицини через створення й утримання Сімейних кімнат у державних дитячих лікарнях.

2016 року МакДональдз в Україні став ініціатором заснування Фундації в нашій країні й залишається її найбільшим корпоративним благодійником.

За цей час Фундація в Україні облаштувала 5 Сімейних кімнат Рональда МакДональда в дитячих обласних лікарнях Києва, Львова, Харкова, Сум і Вінниці. Саме завдяки цим кімнатам тисячі сімей дістали нагоду бути поруч з дітьми під час лікування, без обмежень у часі перебування та в оточенні комфорту й затишку. Сімейні кімнати — дружній простір, де сім’ї мають усі умови, щоб харчуватися, якісно проводити час з дитиною чи членами родини, що приїхали її провідати, перепочити, користуватися ванною кімнатою, пральнею та іншими зручностями. За цей час Сімейні кімнати відвідали 77 574 рази, з них 7282 рази родини залишалися на ніч.

«„Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні“ існує лише 5 років, та ми маємо велике бажання й підтримку родин, медиків, партнерів втілювати потрібні зміни в країні. Ми вдячні всім однодумцям, що поділяють наше бажання створити світ, де кожна дитина може дістати якісне медичне обслуговування. Святкуючи 5-річчя в Україні, ми впевнені, що далі зможемо зробити ще більше корисних змін для дітей і сімей у лікарнях», — прокоментувала директорка Фундації Галина Соловей.

Розвивати й поширювати цінності сімейно орієнтованого підходу важливо в партнерстві з представниками медичної сфери. Саме тому Фундація провела 4 всеукраїнські конференції для медиків для обміну досвідом щодо найактуальніших засад сімейно орієнтованого підходу. Загалом за 5 років діяльності Фундації медики дізналися про сімейно орієнтовану медицину 25 316 разів, що допомогло їм осучаснити власні підходи до взаємодії з родинами. З цією ж метою знято 9 відеокурсів із сімейно орієнтованої медицини, проводяться тренінги.

«Є речі, що досі вважаються винятковими. Наприклад, це кімнати для батьків у дитячій лікарні, де родини можуть у складний час побути разом. Чи взагалі: батьки поруч з дитиною в лікарні — не під палатою, не під вікнами, а поруч, підтримуючи й тримаючи за руку. Мрію, що скоро ці речі стануть зовсім буденними. Така буденність — це щасливі родини, радісні медики, та й країна загалом, де є місце емпатії, підтримці й людяності», — зазначила Мар’яна Возниця, директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ.

Фундація існує на кошти благодійників: за 5 років вдалося зібрати більш як 100 мільйонів гривень. Найбільший корпоративний благодійник Фундації в Україні — компанія МакДональдз, що передала благодійній організації понад 50 мільйонів гривень. Загалом за 5 років успішної діяльності Фундація завдячує 70 корпоративним донорам. Благодійні внески приватних благодійників становили більше ніж 1,5 мільйона гривень.

Серед нещодавніх найбільших партнерств — угода з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Згідно з нею USAID надасть 6 мільйонів доларів США на розширення діяльності «Фундації Дім Рональда Макдональда в Україні» й допомоги, яку вона надає сім’ям і громадам. Україна стала першою країною з-поміж 62 підрозділів Фундації, що уклала угоду з цією впливовою організацією.

Нещодавнє партнерство з Церквою Ісуса Христа Святих останніх днів дасть змогу облаштувати ще 2 нові Сімейні кімнати в державних дитячих лікарнях країни. Шосту Сімейну кімнату буде відкрито в Рівненській обласній дитячій клінічній лікарні, для сьомої триває конкурс серед найбільших дитячих лікарень країни.

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті