хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.

Напрямок: Продуктові набори


Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.
Якщо ви хочете залишити інформацію, щоб ми знали, кому дякувати (не обов’язково):
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок
Ділимося досягненнями за минулий тиждень
icon Назад

Ділимося досягненнями за минулий тиждень

Ділимося досягненнями за минулий тиждень. Наші думки і серце – з Україною!

📍Родини потребують і вашої підтримки: долучайтеся благодійним внеском на https://rmhc.org.ua/donate/?dest=food 

💙 Допомагали дитячим лікарням і громадам

Унаслідок ворожих обстрілів Миколаєва та Миколаївської області було пошкоджено водогін, яким здійснюється постачання води до міста. Щоб підтримати мешканців, ми закупили та передали 19 тисяч літрів питної води. Сума допомоги склала 99 521 грн.

Пральну машину отримав Спеціалізований психоневрологічний дитячий будинок № 3 “Сонечко” у місті Одеса. Тут виховуються діти-сироти та з особливостями, а також здорові діти. Професійна пральна машина значно полегшить догляд за ними і дозволить прати великі об’єми одягу (93 800 грн).

Зараз гостро стоїть необхідність в проведенні практичних тренінгів надання першої невідкладної допомоги. Такі навички можуть врятувати чиєсь життя, особливо в умовах війни. Для якісного навчання ми передали два манекени Ніжинському медичному коледжу (28 005 грн). 

Миколаїв продовжує приймати вагітних жінок з регіонів поруч. Через навантаження пологові будинки міста потребують додаткового обладнання. Фундація придбала для Пологового будинку №2 фетальний монітор, що дозволить комфортно спостерігати за станом майбутніх мамочок (26250 грн).

«Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті» приймає сотні поранених українців. Щоб допомогти постраждалим, ми передали медзакладу хірургічний світильник і комплекс моніторування стану пацієнта (на 99 680 грн).

💙 Передавали набори з продуктами харчування

6 140 родин отримали набори з продуктами харчування (на суму 2 523 540 грн). Ми передаємо набори через адміністрації, громадські та благодійні організації на місцях. З самого початку війни набори Фундації отримали 41 747 сімей.

💙 Сімейні кімнати Рональда МакДональда

продовжують надавати підтримку у дитячих лікарнях Києва, Сум, Львова, Вінниці. За минулий тиждень 635 разів важкохворі дітки були поруч із батьками у кімнатах. За весь час війни – 2281 раз.

Українські сім’ї потребують вашої підтримки: зробити внесок легко на https://rmhc.org.ua/donate/?dest=food

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті