хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.

Напрямок: Продуктові набори


Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.
Якщо ви хочете залишити інформацію, щоб ми знали, кому дякувати (не обов’язково):
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок
Допомога від Фундації в Польщі
icon Назад

Допомога від Фундації в Польщі

Фундація у Польщі з першого дня війни почала допомагати Україні і не припиняє це робити жодного дня. Ми дякуємо польській команді за неймовірну турботу та щоденну допомогу українським родинам. Ваша віра та підтримка роблять нас сильнішими! 

✔️ Наші друзі закупили меблі для дитбудинку ім. Я.Корчака у Варшаві, де зараз перебувають 20 українських діток. Ці меблі допомогли їм зручно облаштуватися у новому місці.

✔️ Щоб наші родини могли відчути тепло домівки, до Пшемисла було відправлено 5 000 термоковдр та 2 000 комплектів постільної білизни.

✔️60 українських діток у Собенях Кролевських отримали терміново потрібні одяг і взуття. Також предмети побуту отримали мамочки з дітками на Західному залізничному вокзалі Варшави.

✔️Надали допомогу батькам у Педіатричній лікарні в кампусі Варшавського медуніверситету, а також у Педіатричній лікарні в Кракові та в Прокоцимі. Біля цих двох лікарень розташовані Будинки Рональда МакДональда, у яких проживають родини з України.

✔️Доставили в лікарні для батьків хворих діток багатофункціональні ліжка, які вдень можна використовувати як крісло, а ввечері – як зручне місце для сну (Св. Піо в Пшемислі, Університетської дитячої лікарні в Кракові, в Устшики-Дольні).

✔️Пересувна амбулаторія з 28 лютого була відправлена до Пшемисля, де стала мобільним медпунктом у Центрі гуманітарної допомоги українцям. Також 5 та 6 травня за програмою “Ні пухлинам в дітей!” команда обстежила діток.

✔️Друга пересувна амбулаторія, надана латвійським підрозділом Фундації, розташована з іншого боку кордону. У пересувних амбулаторіях працювали добровольці Фундації з Підгальської пошуково-рятувальної групи, які надавали першу допомогу у прикордонних містах та на залізничній станції Львівської області. 

✔️Також у Польщі дізнаються, що таке українські бургери: МакДональдз продаватиме бургери, які ми так любили у мирний час, в польських ресторанах. Кожні 3 злоти з продажів будуть скеровуватися до Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні, щоб підтримати наші родини, які потерпають від війни.

Важко описати, наскільки ми вдячні команді Польської Фундації . Dziękuję w imieniu wszystkich ukraińskich rodzin!❤

 

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті