хочу допомогти
logo
хочу допомогти
logo
icon
icon Назад
Підтримай Фундацію
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.

Напрямок: Продуктові набори


Обери суму допомоги
icon разово
чи
icon щомісяця
25 грн 100 грн 500 грн 1000 грн
icon
Пакуємо та доставляємо набори з продуктами харчування для тих, кому вони зараз життєво необхідні. Співпрацюємо з гуманітарними штабами, адміністраціями, волонтерськими організаціями.
Якщо ви хочете залишити інформацію, щоб ми знали, кому дякувати (не обов’язково):
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
Це обов'язкове поле
зробити внесок
В Україні проходитиме 5-та конференція з сімейно орієнтованої медицини для досягнення ліпших результатів лікування
icon Назад

В Україні проходитиме 5-та конференція з сімейно орієнтованої медицини для досягнення ліпших результатів лікування

9 грудня БО “Фундація Дім Рональда МакДональда” за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та генерального партнера заходу – Farm Frites Poland SA – проведе 5-ту щорічну всеукраїнську конференцію з сімейно орієнтованої медицини “Інформаційна компетентність”

Для кого конференція:

Конференція буде корисною для керівників медичних закладів, завідувачів відділень, лікарів і медичних сестер і братів. А також для тих, хто має відношення до формування політики та фінансування медичної сфери на національному, обласному рівні чи ОТГ. 

 

Тема коференції: 

Проаналізувавши всі попередні конференції і тенденції в розвитку системи охорони здоров’я, організатори конференції дійшли висновку, що настав час поговорити про інформаційну компетентність, яка передбачає не лише вільну орієнтацію лікаря в інформаційному медичному просторі, але й здатність цю інформацію шукати, обирати серед неї ту, яка базується на принципах доказової медицини та – як квінтесенція цього процесу – вміння передати інформацію пацієнтам доступно й зрозуміло.

Ключовими зацікавленими сторонами в цьому, звісно ж, є пацієнти. Саме вони чи не найліпше знають, що хотіли б побачити в лікарнях, якою мала б бути співпраця лікаря та пацієнта. Конференція стане майданчиком, де прозвучить «голос пацієнтів». Вони зможуть допомогти керівникам лікарень, лікарям і медичним сестрам і братам віднайти найліпші шляхи втілення принципів сімейно орієнтованої медицини під час надання медичної допомоги. Результатом конференції і для медиків, і для пацієнтів стануть практичні інструменти поліпшення сервісу в лікарнях і якості медичних послуг.

 

Відвідування можливе офлайн і онлайн

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням

Участь у конференції – безкоштовна. 

 

Доповідачі конференції:

Галина Соловей – директорка Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні

Ірина Микичак – заступниця міністра охорони здоров’я

Анна Фенчак – заступниця голови Національної служби охорони здоров’я України

Мар’яна Возниця – керівниця західного департаменту Національної служби охорони здоров’я

Павло Сільковський – лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської обласної дитячої лікарні

Федір Лапій – член Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики.

Юля Брикульська – лікарка, засновниця ГО «Медичні лідери», тренерка, експертка з сервісів  в закладах охорони здоров’я, консультантка спільного проєкту Світового банку і МОЗ України

Владислав Одринський – консультант з управління регіонального субпроєкту спільного проєкту МОЗ України і Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», член правління Української асоціації сімейної медицини

Інна Іваненко – виконавча директорка фонду «Пацієнти України»

Анастасія Лєухіна – голова ГО «Горизонталі», викладачка з комунікацій та переговорів, авторка книги «Зовсім не страшна книга»

Сергій Горищак – директор комунального некомерційного підприємства Дитяча міська поліклініка № 6 Одеської міської ради

Сайт конференції

Сторінка конференції в Facebook 

Контактна особа Бітюков Гліб +38 097 575 37 15,  glib.bitiukov@rmhc.org.ua

Cподобалось?
Поділись новиною з друзями
icon Поділитись у Fb
Та підпишися в соцмережах

Підписуйся на наші новини

Ми будемо надсилати звіти, новини та статті